Dnia 3 września 2025 roku odwiedziły Bibliotekę , Ola z wychowawcą - opiekunem panią Natalią. Ola zwiedziła bibliotekę (wypożyczalnię, czytelnię) i miło spędziła czas W Kąciku Młodego Czytelnika.